Drenaż limfatyczny mechaniczny

Od teraz mogą Państwo korzystać z nowej usługi w naszym Studio! Drenaż limfatyczny mechaniczny to nowoczesna metoda masażu limfatycznego i odnowy biologicznej, której efekty widać już od pierwszego zabiegu.

Na czym polega drenaż limfatyczny mechaniczny?

Drenaż limfatyczny mechaniczny wykonujemy na kończyny dolne przy użyciu specjalnych rękawów, nogawek. Osoba korzystająca z zabiegu „ubiera” nogawki, a te wypełniane są powietrzem. Dzięki kompresji skumulowanej od stóp w kierunku bioder płyny ustrojowe przemieszczają się ku górze ciała. Pozwala to skutecznie odprowadzić wodę, limfę i krew do wyższych partii organizmu, a wraz z „wyciśniętymi” płynami zbędne produkty przemiany materii, toksyny, czy nadmiar wody. To właśnie ten mechanizm daje niesamowite efekty terapeutyczne.

Dla kogo drenaż limfatyczny mechaniczny?

Zabieg drenażu limfatycznego mechanicznego sprawdzi się:

  • w czasie przewlekłego zmęczenia organizmu\
  • u osób ze zmęczeniowymi bólami nóg
  • jako forma terapii przeciwobrzękowej
  • jako forma usuwania toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, w tym na „zakwasy” po wysiłkowe
  • jako zabieg antycellulitowy

Usługa polecana jest zarówno osobom z wyżej wymienionymi dolegliwościami, jak również osobom aktywnym fizycznie i sportowcom jako forma regeneracji po treningowej.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniem do wykonywania drenażu mechanicznego są przede wszystkim żylaki, choroby związane z niewydolnością nerek, padaczka, miesiączka lub ogólny zły stan zdrowia.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę drenażu limfatycznego mechanicznego w atrakcyjnej cenie. A oto najważniejsze informacje o niej:

  1. PROMOCJA STAŁA! – Jeżeli korzystasz z masażu w naszym Studio to w tym samym dniu możesz skorzystać z 15 minutowego zabiegu w cenie 10 zł
  2. PAKIETY – Przygotowaliśmy pakiety na 5 zabiegów w czasie 15,30, 45 lub 60 minut już od 130 zł!
  3. ZABIEGI JEDNORAZOWE – Cena jednorazowego zabiegu to koszt 30 zł / 15 minutową sesję.
  4. KARTY UPOMINKOWE – Wykupione vouchery i karty upominkowe możesz również wykorzystać na zabiegi drenażu.

Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce menu. Pozostałych informacji udzielimy osobiście. Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub przez stronę studiomasazuisportu.pl/zarezerwuj-termin

Jeden komentarz

  1. Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *