Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej https://studiomasazuisportu.pl/ jest Studio Masażu i Sportu Spółka z graniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie ul Łużycka 57/9, 30-658 Kraków wpisaną do KRS pod numerem: 0000987687 XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieście.

Twoje dane osobowe, a szczególności imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adresy korespondencyjne i rozliczeniowe, adresy do wysyłki lub dane niezbędne do dokonywania płatności będą przetwarzane dopiero po ich przesłaniu w stosownym formularzu. Dane te mogą być przetwarzane do celów realizacji procesu sprzedażowego obejmującego między innymi rezerwację, stałą obsługę w czasie realizacji usług oraz obsługę po zakończeniu usług. Dane te moa być również przetwarzane do celów świadczenia pozostałych usług w tym usług o charakterze konsultacyjnym przeprowadzanych za pośrednictwem telefonu, adresów e-mail, platform komunikacyjnych oraz procesów reklamacji.

Twoje dane pozostawione w formularzu rezerwacyjnym na stornie studiomasazuisportu.pl/zarezerwuj-termin będą przesyłane do systemu rezerwacyjnego Bookero, a następnie będą w nim gromadzone i przetwarzane. Dane pozostawione w innych formularzach będą przesyłane do bezpośrednio na skrzynkę mailową Administratora na adres: studiomasazuisportu@gmail.com a następnie przetwarzane pod kątem realizacji usług świadczonych przez Administratora (w szczególności chodzi o zamieszczanie danych w wewnętrznym kalendarzu). Dane takie jak adres e-mail użytkownika oraz numery telefonów są niezbędne do świadczenia usług dlatego też będą one gromadzone. Każdy z użytkowników ma jednocześnie prawo do wglądu i usunięcia swoich danych z systemów Administratora. Usunięcie lub wgląd następuje na żądanie użytkownika.

Twoje dane będą wykorzystywane przez Administratora tak długo jak jest to konieczne w celu świadczenia usług. Dane osobowe mogą być wykorzystywane również do celów marketingowych po uprzednim wyrażeniu zgody przez użytkownika strony. W każdym momencie użytkownikowi przysługuje prawo do zaprzestania przetwarzania danych.

Witryna może zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.