Masaż

Masaż to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form relaksu i leczenia naszego ciała. Znana już w starożytności, nieprzerwanie zachwyca ludzi. To właśnie dotyk drugiego człowieka (masażysty) i stosowanie przez niego odpowiednie techniki terapeutyczne lub relaksacyjne prowadzą do odprężenia i usunięcia napięć tkanki mięśniowej, a co za tym idzie, korzystnie wpływa zarówno na funkcjonowanie narządu ruchu (mięśni i stawów), ale także narządów wewnętrznych oraz umysłu.

Wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu masażu pomożemy Państwu osiągnąć możliwie najlepsze efekty!

Masaże lecznicze


Masaże lecznicze niezależnie od swojej formy kierowany jest do osób chcących poprawić swój stan zdrowia. Dzięki tego rodzaju zabiegom:

  • zmniejszymy dolegliwości bólowe
  • poprawimy ruchomość stawów
  • poprawimy ogólny stan zdrowia
  • nadamy mięśniom odpowiedniej elastyczności i odżywimy je
Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Terapia masażem leczniczym ukierunkowana jest na łagodzenie i usuwanie dolegliwości i bólowych oraz terapię schorzenie narządu ruchu.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Wykonujemy na powierzchni całego ciała lub jego części np. kręgosłupa o charakterze ogólnousprawniającym.

Masaż powięziowy

Masaż powięziowy

To działanie na struktury, łańcuchy powięziowe przebiegające wzdłuż naszego ciała, których zadaniem jest utrzymanie funkcjonalności i współpracy mięśniowej w czasie wykonywanych złożonych ruchów.

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich

Pozwala rozbić napięcia usytułowane w tkankach głębokich naszego ciała.

Masaż miodem

Terapeutyczny miodem

Terapia miodem to doskonała forma relaksacji powięziowej i forma terapii przeciwbólowej wynikającej z zaburzeń mięśniowo powięziowych. Wykorzystując lepkie właściwości miodu masażysta oddziałuje na powięzi i tkankę mięśniową.

Masaże relaksacyjne


Zabiegi relaksacyjne to forma bardzo skutecznej terapii lub odpoczynku. Masaże relaksacyjne korzystnie wpływają na ogólny stan zdrowia, niwelują napięcia mięśniowe oraz napięcia wywołane stresem, przewlekłym zmęczeniem fizycznym i psychicznym.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Pozwala na odprężenie całego ciała lub jego części. Ma charakter wyciszający dla tkanki mięśniowej oraz umysłu.

Masaż japoński kobido

KOBIDO

Kobido to japoński masaż twarzy polecany osobom szukającym naturalnych metod poprawy kondycji skóry twarzy i odmłodzenia jej wyglądu. Ten wyjątkowy masaż jest głęboko relaksuje mięśnie twarzy i poprawia w nich krążenie krwi.

Masaż balijski

Masaż balijski

Ciekawy i mocno relaksujący masaż orientalny wywodzący się z Indonezji. Łączy w sobie elementy masażu relaksacyjnego i jogi wywołując głębokie odprężenie.

Masaż gorącą świecą

Gorącą świecą

Jest masażem relaksacyjnym, w czasie którego masażysta wykorzystuje wosk gorącej świecy jako środka poślizgowego.

Masaż twarzy

Masaż twarzy – anty – aging

Jest zabiegiem relaksacyjno-kosmetyczny. Wpływa między innymi odprężenie mięśni twarzy oraz poprawię elastyczności i jędrności skóry i pozostałych tkanek twarzy. Powoduje spłycenie zmarszczek. Wpływa korzystnie na wygląd twarzy.

Masaż stóp

Stóp

Leczniczo-relaksacyjny masaż stóp daje uczucie głębokiego odprężenia całego organizmu oraz korzystnie wpływa na uczucie zmęczenia nóg. Masaż stóp wpływa na sylwetkę i chód osób z zaburzeniami narządu ruchu i lokomocji.