Masaż

Masaż to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form relaksu i leczenia naszego ciała. Znana już w starożytności, nieprzerwanie zachwyca ludzi. To właśnie dotyk drugiego człowieka (masażysty) i stosowanie przez niego odpowiednie techniki terapeutyczne lub relaksacyjne prowadzą do odprężenia i usunięcia napięć tkanki mięśniowej, a co za tym idzie, korzystnie wpływa zarówno na funkcjonowanie narządu ruchu (mięśni i stawów), ale także narządów wewnętrznych oraz umysłu.

Wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu masażu pomożemy Państwu osiągnąć możliwie najlepsze efekty!

Masaże lecznicze


To jedna z najskuteczniejszych form poprawy swojego zdrowia. Niezależnie o tego, który rodzaj zabiegu wybierasz możesz liczyć na to, że po zakończonej wizycie odczujesz korzystne zmiany. Wszystkie poniższe zabiegi:

  • zmniejszają dolegliwości bólowe
  • poprawiająruchomość stawów
  • poprawiają ogólny stan zdrowia
  • nadają mięśniom odpowiedniej elastyczności i odżywimy je

Jeżeli nie wiesz, który masaż wybrać, nasi masażyści pomogą Ci dobrać odpowiedni! Bardzo często w czasie zabiegów łączymy wiele technik, tak aby uzyskac optymalnie korzystne efekty.

Masaż leczniczy Kraków

Masaż leczniczy

Terapia masażem leczniczym ukierunkowana jest na łagodzenie i usuwanie dolegliwości i bólowych oraz terapię schorzenie narządu ruchu.

/przyc

Masaż klasyczny Kraków - Studio Masażu i Sportu

Masaż klasyczny

Wykonujemy na powierzchni całego ciała lub jego części np. kręgosłupa o charakterze ogólnousprawniającym.

Masaż sportowy

Masaż sportowy

Wykonując masaż sportowy łączymy nasze doświadczenie zdobyte w pracy masażysty z doświadczeniem nas sportowców – wioślarzy kardy narodowej.

masaż powięziowy fdm

Masaż FDM

Masaż powięziowy FDM to nowoczesny model terapeutyczny przywracając funkcje powięzi odpowiedzialnych za prawidłową pracę mięśni i stawów.

Masaż tkanek głębokich Kraków

Masaż tkanek głębokich

Pozwala rozbić napięcia usytułowane w tkankach głębokich naszego ciała.

Terapia powięziowa Kraków

Terapeutyczny miodem

Terapia miodem to doskonała forma relaksacji powięziowej i forma terapii przeciwbólowej wynikającej z zaburzeń mięśniowo powięziowych. Wykorzystując lepkie właściwości miodu masażysta oddziałuje na powięzi i tkankę mięśniową.

Masaże relaksacyjne


Zabiegi relaksacyjne to forma bardzo skutecznej terapii lub odpoczynku. Masaże relaksacyjne korzystnie wpływają na ogólny stan zdrowia, niwelują napięcia mięśniowe oraz napięcia wywołane stresem, przewlekłym zmęczeniem fizycznym i psychicznym.

Masaż relaksacyjny Kraków - Studio Masażu i Sportu

Masaż relaksacyjny

Pozwala na odprężenie całego ciała lub jego części. Ma charakter wyciszający dla tkanki mięśniowej oraz umysłu.

kobido Kraków - Studio Masażu i Sportu

KOBIDO

Kobido to japoński masaż twarzy polecany osobom szukającym naturalnych metod poprawy kondycji skóry twarzy i odmłodzenia jej wyglądu. Ten wyjątkowy masaż jest głęboko relaksuje mięśnie twarzy i poprawia w nich krążenie krwi.

Masaż balijski Kraków - Studio Masażu i Sportu

Masaż balijski

Ciekawy i mocno relaksujący masaż orientalny wywodzący się z Indonezji. Łączy w sobie elementy masażu relaksacyjnego i jogi wywołując głębokie odprężenie.

Masaż gorącą świecą

Gorącą świecą

Jest masażem relaksacyjnym, w czasie którego masażysta wykorzystuje wosk gorącej świecy jako środka poślizgowego.

Masaż twarzy Kraków

Masaż twarzy – anty – aging

Jest zabiegiem relaksacyjno-kosmetyczny. Wpływa między innymi odprężenie mięśni twarzy oraz poprawię elastyczności i jędrności skóry i pozostałych tkanek twarzy. Powoduje spłycenie zmarszczek. Wpływa korzystnie na wygląd twarzy.

Masaż stóp Kraków - Studio Masażu i Sportu

Stóp

Leczniczo-relaksacyjne masaże stóp dają uczucie głębokiego odprężenia całego organizmu oraz korzystnie wpływają na uczucie zmęczenia nóg. Masaże stóp wpływa na sylwetkę i chód osób z zaburzeniami narządu ruchu i lokomocji.