Drenaż limfatyczny

Zapraszamy do Studio Masażu i Sportu na mechaniczny drenaż limfatyczny. To specjalistyczne usługi, które pomogą Państwu poprawić zdrowie i samopoczucie. Oferujemy terapię z wykorzystaniem zaawansowanego urządzenia do drenażu limfatycznego nóg Normatec 3.0, gwarantującego skuteczność i komfort.

drenaż limfatyczny

Mechaniczny drenaż limfatyczny – jak to dziła?

Wykonywany za pomocą nowoczesnych rękawów powietrznych mechaniczny drenaż limfatyczny to zabieg, który ma na celu stymulację układu limfatycznego i usuwanie nadmiaru płynów limfatycznych z naszego organizmu. Siedem komór umieszczonych w każdym rękawie, jedena po drugiej wypełniają się powietrzem. Ma to na celu zapewnienie skutecznego odprowadzenia płynów z najdalszych częsci kończyn dolnych. Zapobiega to równiez ich wracaniu. Siła z jaką powietrze naciska na tkanki jest odpowiednio dostosowywana do potrzeb i komfortu zabiegowego każdego klienta. Dzięki temu poczują się Państwo bezpiecznie, a drenaż przyniesie odpowiednie efekty. Rękawy (nogawki) mają uniwersalną długość i wykonane są z materiału zapewniającego wysoki komfort.

Korzyści z drenażu limfatycznego przy użyciu rękawów

Oprócz stymulacji układu limfatycznego i przepływu limfy mechaniczny drenaż limfatyczny wspiera przepływ krwi oraz pozostałych substancji. Daję to możliwość eliminacji toksyn i sprawnej regeneracji mięśni. Mechaniczny drenaż limfatyczny sprawdzi się zarówno w przypadku osób zdrowych, osób aktywnych fizycznie lub sportowców. Jest doskonały w terapii schorzeń, którym towarzyszą obrzęki, czy długotrwałe zmęczenie. Jest również skuteczną metodą walki cellulitem.

Drenaż limfatyczny dla naszych klientów!

W Studio Masażu i Sportu oferujemy zabiegi 15, 30, 45 i 60 minutowe. Przed rozpoczęciem każdego drenażu limfatycznego dostosowujemy formę zabiegu do Państwa potrzeb zarówno pod kątem czasu trwania jak i siły kompresji tak, aby był on najbardziej skuteczny i w pełni bezpieczny.

Jeśli szukasz skutecznej terapii drenażem limfatycznym, skontaktuj się z nami już dziś i umów na wizytę w Studio Masażu i Sportu. Koszt usługi to 30 zł za kazde 15 minut. Dla osób korzystających z masażu w tym samym dniu 15 minutowy masaż limfatyczny w promocyjnej cenie 10 zł. Zapraszamy do rezerwacji.

ZOBACZ POWIĄZANE USŁUGI SPECJALISTYCZNE: