Dietetyk w Studio

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z usług dietetycznych w naszym Studio. W kwietniu do naszego zespołu dołączyła Basia – dietetyk, specjalista z zakresu żywienia człowieka. W ramach świadczonych usług mogą Państwo skorzystać z konsultacji dietetycznych, jadłospisów oraz dokonać szczegółowych pomiarów ciała takich jak masa mięśni, masa tkanki kostnej, masa tkanki tłuszczowej, stan wody w organizmie i wiele innych.

Na konsultacje dietetyczne zapraszamy przede wszystkim osoby z chorobami jelit (SIBO, IMO itp.), chorobami tarczycy, jak również sportowców amatorów, którzy chcą pracować nad swoim ciałem również pod tym kątem.

Dietetyk w naszym Studio przyjmuje stacjonarnie w środy i piątki. Dla osób, które chcą skorzystać z usług, a nie mogą stawić się osobiście uruchomiliśmy konsultacje online. Na każde spotkanie należy umówić się przez naszą stronę internetową lub dokonać telefonicznej rejestracji.Misją naszego Studia jest wsparcie osób, których celem jest aktywne dbanie o swoje zdrowie. Dlatego też tworzymy ofertę, która pozwoli w sposób kompleksowy podejść do każdego naszego klienta. Przypominamy, że w ramach usług świadczonych w Studio Masażu i Sportu mogą Państwo korzystać z masaży leczniczych i relaksacyjnych . Osoby aktywne zapraszamy również do współpracy z trenerem personalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *