Gabinet masażu

O pracy w naszym gabinecie masażu

Gabinet masażu w Studio Masażu i Sportu prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę masażystów i Fizjoterapeutów. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Aby zapewnić obsługę na najwyższym możliwym poziomie dbamy rozwój naszych umiejętności, tak aby wykorzystywać najkorzystniejsze dla Państwa metody terapeutyczne i relaksacyjne. Nasz zespół tworzą byli sportowcy, co niejednokrotnie daje im dużo szerszy pogląd na wszelkiego rodzaju schorzenia narządu ruchu.

Gabinet masażu – kadra

Fizjoterapeuta Robert Niesyczyński

Fizjoterapeuta w gabinecie masażu

Robert to fizjoterapeuta, który szkoli się i pracuje w zawodzie od 2013 roku. Posiada prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty i ma duże doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi w zakresie poprawy sprawności ogólnej organizmu. Jego mocne strony to:

 • masaż klasyczny
 • masaż sportowy
 • masaż leczniczy
 • wiedza z zakresu funkcjonalności i schorzeń układu ruchu
 • trening personalny

Masażystka Patrycja Niesyczyńska

Gabinet masażu - masażystka

Patrycja to nasza doskonała masażystka z obszerną wiedzą i umiejętnościami. Posiada certyfikat World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Asociation W zawodzie szkoli się i pracuje od 2015 roku. Mocnymi stronami Patrycji są:

 • masaż leczniczy
 • masaż relaksacyjny
 • masaż twarzy
 • masaż gorącą świecą
 • masaż kobido

Masażysta Adam Zawrzykraj

Adam to specjalista terapii powięziowych FDM Fascial Distortion Model i masażu sportowego. Swoją pracę opiera na bogatym wieloletnim doświadczeniu. Adam zaprasza na:

 • masaż powięziowy FDM
 • masaż sportowy
 • masaż gorącymi kamieniami
 • masaż klasyczny

Gabinet dietetyka

mgr. Alicja Klag

Alicja jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dietetyka. Jest również magistrem inżynierem Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Swoją pasję do holistycznego podejścia do pacjenta i zdrowego odżywiania już od kilku lat zaszczepia podczas warsztatów kulinarnych dla małych i dużych, a także w dedykowanych dla dorosłych i seniorów ,,Spotkaniach z dietetykiem” w Centrum Kultury Podgórza. Nieustannie kształci się na różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

Alicja pomoże Ci w poprawie relacji z jedzeniem, wesprze Cię dietetycznie w chorobach bądź dolegliwościach t.j. alergie pokarmowe, insulinooporność, nadwaga, otyłość, nadciśnienie, anemia, niedoczynność/ nadczynność tarczycy czy  dna moczanowa. Jeśli Twoje dziecko jest w spektrum, jest niejadkiem lub cierpi na alergie pokarmowe to również znajdziesz u nas cenne rady, jak zadbać o prawidłowe odżywianie małego Szkraba.

Gabinet masażu ze sportową historią

Nasz zespół tworzą byli sportowcy – wioślarze. W latach 2013 – 2020 byli członkami kadry narodowej i reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej, dlatego też jednym z elementów wystroju naszych pomieszczeń są pamiątkowe koszulki i zdjęcia z regat wioślarskich.

Największymi sukcesami sportowymi naszego zespołu są medale Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy na ergometrze wioślarskim oraz 8 miejsce w czwórce ze sternikiem Mistrzostw Świata 2018 roku. Byli również Ambasadorami Krakowskiego Sportu w roku 2019. Czy chcieliby Państwo zobaczyć jeszcze naszych masażystów w akcji?

„Sport pozwolił nam odkryć wszystkie dobre i złe strony aktywności fizycznej. Dzięki niemu doskonale wiemy, że ruch to niezbędny element utrzymania dobrego zdrowia. To właśnie praca z własnym ciałem przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu ruchu człowieka. To właśnie ruch stymuluje nasz układ krwionośny to lepszej pracy, a co za tym idzie, dzięki niemu mamy też wpływ na utrzymanie w dobrej kondycji naszych narządów wewnętrznych. To wszystko czyni z nas zdrowych i sprawnych ludzi – chcemy to przekazywać osobom przychodzącym do naszego Studia.”