Trening personalny Kraków

Studio Masażu i Sportu to miejsce, gdzie możesz zadbać o rozwój swojej sprawności fizycznej. Na kameralnej i spokojnej sali ćwiczeń dysponujemy najwyższej klasy sprzętem sportowym. Do Państwa dyspozycji są tu ergometry wioślarskie Concept2, rowerek stacjonarny, rolery, materace, gumy do ćwiczeń, czy kamizelka obciążeniowa. Prowadzimy również trening personalny ukierunkowany na wiosłowanie na ergometrach, rozwój sprawności ogólnej lub korektę wad postawy, czy korektę złych nawyków ruchowych. W zależności od Państwa umiejętności treningi mogą mieć charakter rekreacyjny lub sportowy.

Trening personalny

Trening personalny to szczególna forma współdziałania pomiędzy ćwiczącym, a trenerem. Wybór tej formy aktywności pozwala na 100% zaangażować się w ćwiczenia, a trenerowi daje możliwość koncentracji w 100% na Twoich potrzebach, dlatego też trening personalny jest najbardziej efektywną metodą pracy między zawodnikiem (ćwiczącym), a trenerem. Poniżej przedstawiamy przykładowe tematy, które możesz zrealizować w czasie treningu personalnego w Studio Masażu i Sportu. Są to między innymi:

  • treningów na ergometrach wioślarskich
  • treningu na rowerach stacjonarnych
  • treningów na macie
  • treningów ogólnorozwojowych (z gumami, pasami itp.)
  • stabilizujących kręgosłup na piłkach i równoważniach
  • treningu korekcyjnego pod wybranym kątem

Rozkład godzin treningów

Dzień tygodniaGodzinaRodzaj zajęć
Wtorek18:00 – 20:00Treningi personalne i na ergometrach wioślarskich
Czwartek18:00 – 20:00Treningi personalne i na ergometrach wioślarskich
Piątek17:00 – 20:00Treningi personalne i na ergometrach
Obowiązuje od poniedziałku 3.10 do odwołania

W celu dokonania rezerwacji miejsca na trening prosimy o kontakt telefoniczny minimum 1 dzień przed planowanym spotkaniem z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Pozostałych informacji udzielimy mailowo: studiomasazuisportu@gmail.com.

Koszt treningu personalnego to 90 zł / godzinę.

Trening personalny online

Nasze Studio świadczy usługi treningu on-line, treningu na odległość. W ramach tej współpracy możesz otrzymać indywidualny plan treningowy pod wybraną dyscyplinę sportu (siłownia, bieganie, wiosłowanie, pływanie itp.). W ramach współpracy online istnieje również możliwość zamówienia indywidualnego planu żywieniowego. Jeżeli chcesz otrzymać prowadzenie on-line napisz do nas na studiomasazuisportu@gmail.com i przedstaw siebie, swoje oczekiwania i możliwości treningowe. Nasz trener skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to tylko będzie możliwe.