Konsultacje dietetyczne

Nieodłączną częścią naszego stylu życia jest dieta. Dieta, czyli to co jemy. To bardzo ważny element w kontekście utrzymania dobrej dyspozycji fizycznej i dobrego zdrowia. Coraz częściej zwracamy uwagę na to co znajduje się na naszych talerzach. Ogromna ilość produktów i różnorodność ich składów powoduje, że niejednokrotnie sięgamy po coś zbędnego. Wiele osób je dziś za dużo. Inni z kolei chcą wyglądać atrakcyjnie lub dostosować żywienie do potrzeb aktywności fizycznej. Te wszystkie czynniki powodują, że często sięgamy po wsparcie dietetyka. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i celom zapraszamy na konsultacje dietetyczne w naszym Studio.

Konsultacje dietetyczne na czym polegają?

Spotkanie, na którym udzielamy porad dietetycznych polegają przede wszystkim na:

 1. Określeniu Twojego stylu żywieniowego tj. tego co jesz na co dzień, jakie masz dobre i złe nawyki żywieniowe.
 2. Dokonaniu pomiaru podstawowych pomiarów składu ciała takich jak:
  • pomiar masy ciała
  • pomiar masy mięśniowej
  • pomiary tkanki tłuszczowej
  • pomiary masy kostnej
  • pomiar BMI
  • pomiary przemiany materii
 3. Dokonaniu analizy otrzymanych wyników oraz przedstawieniu metod potencjalnych zmian z uwzględnieniem wywiadu przeprowadzonego na początku spotkania.
 4. Przedstawieniu wskazówek dotyczących zmian w jadłospisie lub otrzymanie zoptymalizowanego jadłospisu pod kątem Twoich potrzeb.

Na konsultację dietetyczną można umówić się telefonicznie w godzinach pracy Studia od poniedziałku do piątku między 9:00, a 20:00. Prosimy o rezerwację terminów minimum 1 dzień przed planowaną wizytą. Zapraszamy!

Współpraca z trenerem personalnym

Jesteś amatorem sportu? Lubisz trenować i poprawiać swoje osiągnięcia? Ciebie oraz wszystkich aktywnych lub chcących dopiero podjąć aktywność fizyczną wspomaganą dobrym żywieniem zapraszamy do współpracy z trenerem personalnym. W naszym Studio otrzymasz pomoc żywieniową opartą na sportowym doświadczeniu. Wszystkich informacji udzielamy osobiście podczas wizyty w naszym Studio, po przez pocztę e-mail lub telefonicznie. Istnieje możliwość podjęcia współpracy on-line (na odległość).

Na stronę: ergotrener.blog znajdą Państwo pełną wizytówkę naszego trenera personalnego oraz więcej informacji, w tym cennik, formy współpracy oraz bezpośredni kontakt.

Konsultacje dietetyczne - trener personalny Robert Niesyczyński

TRENUJ Z ERGOTReNER.BLOG