Konsultacja dietetyczna

Nieodłączną częścią naszego stylu życia jest dieta. Dieta, czyli to co jemy. To bardzo ważny element w kontekście utrzymania dobrej dyspozycji fizycznej i dobrego zdrowia. Coraz częściej zwracamy uwagę na to co znajduje się na naszych talerzach. Ogromna ilość produktów i różnorodność ich składów powoduje, że niejednokrotnie sięgamy po coś zbędnego. Wiele osób je dziś za dużo. Inni z kolei chcą wyglądać atrakcyjnie lub dostosować żywienie do potrzeb aktywności fizycznej. Te wszystkie czynniki powodują, że często sięgamy po wsparcie dietetyka. Konsultacja dietetyczna w naszym Studio wychodzi na przeciw nie tylko osobom aktywnym, ale również borykającym się z chorobami układu pokarmowego lub hormonalnego.

Konsultacja dietetyczna

Konsultacja dietetyczna – na czym polegają?

Spotkanie, na którym udzielamy porad dietetycznych polegają przede wszystkim na:

 1. Określeniu Twojego stylu żywieniowego tj. tego co jesz na co dzień, jakie masz dobre i złe nawyki żywieniowe.
 2. Dokonaniu pomiaru podstawowych pomiarów składu ciała takich jak:
  • pomiar masy ciała
  • pomiar masy mięśniowej
  • pomiary tkanki tłuszczowej
  • pomiary masy kostnej
  • pomiar BMI
  • pomiary przemiany materii
 3. Dokonaniu analizy otrzymanych wyników oraz przedstawieniu metod potencjalnych zmian z uwzględnieniem wywiadu przeprowadzonego na początku spotkania.
 4. Przedstawieniu zaleceń dotyczących zmian w jadłospisie lub otrzymanie zoptymalizowanego jadłospisu pod kątem Twoich potrzeb.

Zapraszamy na konsultacje online oraz wizyty stacjonarne w naszym Studio w środy od godziny 12:00 do 19:00. Rezerwacji wizyty można dokonać telefonicznie.

Barbara Słomak – specjalista dietetyki

Nasz dyplomowany dietetyk pomoże poprowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu Twoja przygoda z odpowiednim odżywianiem będzie banalnie prosta. Z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – skrupulatnie i dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację zdrowotną.

dietetyk

Dysbioza układu pokarmowego

Dietoterapia osób z SIBO, IMO, SIFO oraz zespole jelita drażliwego (IBS). Dietoterapia osób z chorobami zapalnymi jelit: żywienie w chorobie Leśniewskego- Crohna, we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego oraz innych zaburzeniach przewodu pokarmowego.

Choroby dieto zależne

Wsparcie żywieniowe w nadciśnieniu tętniczym, fibromialgii, insulinooporności, cukrzycy typu 2, zaburzeniach hormonalnych (niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto, PCOS i innych), łuszczycy, endometriozie, alergiach pokarmowych, chorobach trzustki i wątroby.

Dieta kobiet w ciąży

Przygotowanie kobiet do ciąży, wsparcie żywieniowe w trakcie ciąży oraz w czasie laktacji. Programowanie mikrobioty pokarmowej dziecka poprzez odpowiednie przygotowanie żywieniowe przyszłych mam.

Konsultacje dietetyczne osób starszych

Edukacja żywieniowa, budowanie zdrowych nawyków u osób starszych. Ocena stanu odżywienie, terapia żywieniowa w chorobach dieto zależnych.

Dietetyka sportowa

Jesteś amatorem sportu? Lubisz trenować i poprawiać swoje osiągnięcia? Ciebie oraz wszystkich aktywnych lub chcących dopiero podjąć aktywność fizyczną wspomaganą dobrym żywieniem zapraszamy do współpracy z naszym dietetykiem oraz trenerem personalnym. W naszym Studio otrzymasz pomoc żywieniową opartą na sportowym doświadczeniu.

Na stronę: ergotrener.blog znajdą Państwo pełną wizytówkę naszego trenera personalnego oraz więcej informacji, w tym cennik, formy współpracy oraz bezpośredni kontakt.

Konsultacje dietetyczne - trener personalny Robert Niesyczyński

TRENUJ Z ERGOTReNER.BLOG